Siparişlerinizi Nasıl Gönderiyoruz

Nasıl gönderiyoruz
Paket seçimi
Ürünlerimizi 2 farklı kutuda gönderiyoruz.

Paket 1)
Standart gıda ürün gönderim kutularımız ve içine 2 adet dondurulmuş buz aküsü ilave ederek ücretsiz şekilde gönderiyoruz. Özel yaptırdığımız kutularımız kalın olup kutu içindeki sıcaklık değişimi az olup, içine 2 adet dondurulmuş buz aküsü de ilave ederek kutu içindeki sıcaklığı daha da azaltıyoruz. Kargo firması kargoyu bizden teslim aldıktan sonra 3-4 günde siparişlerinizi adresinize ulaştırdığında ürünlerde hiçbir şekilde bozulma olmaz fakat tereyağı gibi ürünlerde erime yaşanabilmesi doğaldır. Ürünleri aldığınızda tereyağı gibi ürünleri derin dondurucuya peynir ürünlerini buzdolabının normal bölümüne koyarsanız normal kıvamına gelecektir.

Paket 2) Soğuk zincir paket
Müşterimiz siparişi verdikten sonra soğuk zincir kutu seçeneğini seçtiğinde, sipariş edilen ürünler, soğuk zincir strafor kutulara 2 adet buz aküsü ilave edilerek gönderilir. Soğuk zincir paket maliyeti çok daha fazla olmasına rağmen 14.99 tl fark ile soğuk zincir paket ile siparişlerinizi gönderiyoruz. Kargo firması kargoyu firmamızdan teslim aldıktan sonra herhangi bir sorundan dolayı 4-7 gün arası siparişlerinizi adresinize ulaştırdığında bile ürünlerde hiçbir şekilde bozulma olmaz fakat tereyağı gibi ürünlerde erime yaşanabilmesi doğaldır. Ürünleri aldığınızda tereyağı gibi ürünleri derin dondurucuya peynir ürünlerini buzdolabının normal bölümüne koyarsanız normal kıvamına gelecektir.

Not: Soğuk zincir paket ile standart paket arasındaki fark: Soğuk zincir paket içinde ürünler daha uzun süre yolda erimeden ve yumuşamadan kalabilir.

Çalıştığımız Kargo firması ve uygun gönderme günleri
.)Siparişlerinizi yurt içi kargo firmasıyla göndermekteyiz. Akşam saatlerinde ve o günün ertesi gündüz saat 11.00 ‘e kadar verilen siparişlerin ödemesi gerçekleştiği taktirde, yurt içi kargo firması sistem kapatma sorunu yaşanmadıkça aynı gün içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilmektedir. Sipariş kargoya teslim edildiğinde size mail gönderilmektedir. Aksi bir durumda müşterilerimizi aranarak durumu bildirmekteyiz. Saat 11 ve sonrası verilen siparişler yurt içi kargonun sistem yoğunluk durumuna göre sonraki güne kalabilir. Bu durumda da sipariş kargoya teslim edildiğinde size mail gönderilmektedir. Aksi bir durumda müşterilerimizi aranarak durumu bildirmekteyiz.

.)Kargo firmaları pazar günü çalışmamaktadır. Cumartesi günü ise öğlen saatlerine kadar çalışmaktadır. Bundan dolayı cumartesi günü, kargo firmalarında oldukça yoğunluk yaşandığından cuma günü akşam ve cumartesi saat 10 saatlerine kadar verilen siparişler kargo firmasının sistem yoğunluk durumuna göre kargoya teslim edilir. Sipariş kargoya teslim edildiğinde size mail gönderilmektedir. Aksi bir durumda müşterilerimizi aranarak durumu bildirmekteyiz. Cumartesi saat 10.00’dan sonrası verilen siparişler yine kargo firmasıyla görüşülüp yoğunluk ve çalışma saatleri durumlarına göre kargoya verilmeye çalışılır. Kargoya verilen siparişler mail yoluyla müşteriye bilgilendirilir. Verilemeyen siparişler için müşteriler aranarak bilgilendirilmektedir.

.)Siparişlerinizi pazar günü hariç her gün kargoya teslim edebiliriz fakat perşembe günü verilen siparişler cumartesi günü adresiniz olan şehre varacaktır. Cumartesi kargolar öğlen saatlerine kadar çalıştığından siparişinizi teslim edemezse pazar günü de tatil olduğundan, siparişiniz pazartesi gününe kadar kargoda bekleyebilir. Bu durum oluşmaması için müşteriye bu bilgiyi verme ve akabinde sipariş veren müşterimizi, ne zaman göndermemizi sorma açısından müşteriyi arayıp ne zaman isterse, o gün kargoya teslim ediyoruz.

Sipariş edilen kargonun müşterilerimize ulaşma süresi
Sipariş ettiğiniz ürün kargoya verildiği andan itibaren kargo firmasının yoğunluk durumuna bağlı olarak Sipariş edilen ürünler, müşterimizin yaşadığı Şehir ile Kars arası ( örneğin:SİVAS-KARS) ortalama 200-600 km arası mesafedeyse; sipariş kargoya teslim edildiği günden itibaren 1 gün içerisinde eğer kargo firması yoğun ise 2 gün içerisinde adrese teslim edilmektedir. Örneğin: Pazartesi verilen kargolar Salı veya en geç Çarşamba teslim edilmektedir.

Sipariş edilen ürünler, müşterimizin yaşadığı Şehir ile Kars arası ( örneğin İSTANBUL-KARS) ortalama 600 km mesafeden daha uzaktaysa; sipariş kargoya teslim edildiği günden itibaren kargonun yoğunluk durumuna göre 2 gün eğer kargo firması yoğun ise 3 gün içerisinde adrese teslim edilmektedir. Örneğin: Pazartesi verilen kargo Çarşamba günü yoğunluğa göre Perşembe günü adresinize teslim edilmektedir. Not: Bazı ilçe, belde ve köylere eğer o yerde yurt içi kargo firması yok ise her gün teslimat olmayabilir. Haftanın belli günleri teslimat olabilir. Bu gibi durumlarda bizi arayarak bilgi verdiğinizde, teslimat gününe göre siparişinizin kargoya teslimatını yapabiliyoruz.